Pohybové čidlá
Esylux EP10426018
Esylux EM10015212
Kopp 805829013
Esylux EP10426001
Esylux EB10430404
Esylux EM10015113
Renkforce 4016139070186
Esylux EP10427954
Esylux EP10425875
Esylux EP10425851
Esylux EM10015410
B.E.G. Brück 93334
B.E.G. Brück 91002
B.E.G. Brück 91001
B.E.G. Brück 92184
B.E.G. Brück 92219
B.E.G. Brück 92196
B.E.G. Brück 92140
B.E.G. Brück 92580
B.E.G. Brück 93323
B.E.G. Brück 92565B.E.G. Brück 92565
- bielé
- B.E.G.
Napätie: 110 - 240 V AC 50/60 Hz Spotreba elektrickej energie: ca. 0,6 W Detekčným rozsahom: vertikálny 360 ° Rozsah (pribl.): O 10 m krížom O 6 m priamo O 4 m sediaci Stupeň...
Theben 1010506
Esylux EP10055393
Esylux EP10055317